Camand Ramzian, PMU Master Dermopigmentist

Camand Ramzian
PMU Master Dermopigmentist

Absolventa a liceului si facultatii de Arte Vizuale si Design.

CURSURI:

2011 – „Frumusețe și Afacere” – Trainer Genoveva Chidiu

2016 – „Step by step stilizarea sprâncenelor” – Master Trainer Larisa Tănase

2016 – „Micropigmentare step by step” ( SPRÂNCENE: fir cu fir 3D, ombre, pline, pudrate, retușuri; EYELINER: clasic&fumé; BUZE: contur, contur&umbire, pigmentare totală și 3D) – Master Trainer Larisa Tănase

2016 – „Step by step Microblading” (Tehnica SLIDE and TAPE, retușuri) – Master Trainer Larisa Tănase

2016 – „Construirea Carierei in Beauty” – Master Trainer Larisa Tănase

2017 – „MASTER CLASS Colorimetrie, Pigmentologie & Corecții în Dermopigmentare” – Master Trainer Larisa Tănase

2017 – „Arhitectura Spâncenelor Naturale” – Master Trainer Larisa Tănase

2018 – DIPLOMĂ DE EXCELENȚĂ cu semn de apreciere și înaltă considerație din partea ASR Prințul Paul al României și ASR Prințesa Lia a României

2018 – Participare la „LASH MASTERS CONFERENCE”

2018 – Participare la „PMU EAST EUROPE CONFERENCE”

2018 – Participare la „LASH FEST”
– PREMIUL 1 la Categoria BROWN DESIGN ELITE

2019 – „Scalp Micro Pigmentation Advanced training course” – Master Trainer Adi Schendel

2019 – Participare la „PMU EAST EUROPE CONFERENCE”

2019 – „About Eyebrows” – Master Trainer Dóra Hollós

2019 – „Past Present and Future of dermopigmentation” – Trainer Tony Belfatto

2019 – „Powder Eyebrows” – Trainer Alina Delcaru

2019 – „Delicate Lips” – Trainer Diana Gulan

2019 – „Plazma Liner Tratament” – Master Trainer Jenya Denizeri

2019 – „Magnetic PMU Tattoo Removal” – Master Trainer Linda Paradis

2019 – „Laser Removal” – Master Trainer Lorena Öberg

2019 – „Microblading and Microshading” – Master Trainer Jurgita Jasiunaite și Master Trainer Carmelo Grassi

2019 – „Marketing in PMU” – Trainer Alan Spadone

2019 – „Scalp Micro Pigmentantion” – Master Trainer Adi Schendel

2019 – „PIGMENTOLOGY” – Master Trainer Lavinia Pop

2019 – „Shading Eyeliner” – Master Trainer Verica Blaško

2019 – „Eyebrows Restoration” – Master Trainer Eliza Nae

2019 – MASTERCLASS „ON COLOR THEORY IN PERMANENT MAKE-UP” – Master Trainer Yulia Demidova

2019 – „Simetria Lash Match Competition”
– PREMIUL 1 la Categoria BROW STYLING